Arf Plastik

Hakkımızda

ARF Plastik, 1997 yılında İstanbul’da otomotiv plastik aksamları üretimi ile sektöre adımını atmıştır.

Kaliteyi her zaman önceliği olarak belirleyen firmamız, 2008 yılında bu anlayışının bir göstergesi olarak ISO 9001 Kalite Sertifikası’na layık görülmüştür. Her geçen gün bu anlayışı daha da pekiştiren ARF Plastik, müşterilerine en kaliteli ve en uygun ürünü istedikleri zaman sağlama taahhüdünde bulunmaktadır.

Farklı kapasite aralıklarında, 100 ton’dan 1100 ton’a kadar enjeksiyon makinelerine sahip olan tesislerimiz, teknolojiye hızla uyum sağlama kapasitemizi gösterir niteliktedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak yatırımlarını bu doğrultuda gerçekleştiren firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için makina parkını sürekli olarak güncellemektedir.

Ayrıca, otomasyon ekipmanları ve kalıp yapımı konusunda geniş tecrübemizle, yeni projelerinizde ihtiyaçlarınıza yönelik özel avantajlar sunmaya hazırız. ARF Plastik olarak, sadece üretim yapmak ve teslim etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda sektörü teknolojik becerimiz ve kaliteye olan derin bağlılığımızla şekillendiriyoruz.

Vizyonumuz

Plastik sektöründe kalite ve maliyet avantajıyla aranan marka olmak.

Misyonumuz

ARF Plastik olarak amacımız; elektrik, elektronik ve otomotiv sektörlerindeki plastik aksesuarların enjeksiyon baskılarını, kalıp bakım, onarım ve revizyonlarını gerçekleştirmektir. Bu süreçte, temel ilkemiz müşteri beklenti ve isteklerini belirleyerek, deneyimli teknik kadromuzun yönetiminde kaliteli üretim yapmaktır. Bu misyonu hayata geçirirken temel kalite politikamız aşağıdaki prensipler üzerine kuruludur:

Çalışanlarımızın sürekli kişisel ve profesyonel gelişimlerini desteklemek, onları sürekli eğitimlerle donatmak,

  • Müşteri memnuniyetini, müşteri istekleri doğrultusunda ve beklentilerin üzerinde hizmet sunarak maksimum seviyeye çıkarmak,
  • Verimlilik limitlerine ulaşmayı ve maliyetleri azaltmayı hedefleyen, ürün ve hizmetlerin kalitesinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak,
  • Doğal kaynakları etkin ve çevreyi zarar vermeyecek şekilde kullanarak atıkları ve fireyi minimuma indirmek,
  • Geçerli yasal düzenlemeleri ve uluslararası standartları tam ve eksiksiz olarak uygulamak,
  • Kaliteli girdi temininin müşteri memnuniyetinin anahtarı olduğu anlayışıyla tedarikçilerimizin kalite seviyelerini yükseltmelerine yardımcı olmak,
  • Etkin iletişim kurarak müşterilerle sürekli bilgi alışverişinde bulunmak ve onları sistemimize entegre etmek,
  • Kurduğumuz müşteri odaklı Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli olarak iyileştirmek.
  • ARF Plastik üst yönetimi olarak, kalite politikamızın sürekliliğinin sağlanacağına ve kalite sistemimizin uygunluğunun düzenli olarak denetleneceğine dair taahhüdümüzü beyan ederiz.

Bizimle Firmanızın

Geleceğini Şekillendirin

Projenizin gereksinimlerine en uygun çözümleri sunmak ve hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olmak için buradayız. Teklif almak için bize hemen ulaşın ve ARF Plastik güvencesiyle projelerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

Scroll to Top